Fotografie nám môžete posielať e-mailom na adresu:

varvara@fotosluzba-varvara.sk

pokiaľ sa jedná o pár fotografií a zároveň nejde o veľký dátový objem. Ak sú fotografie objemovo veľké, odporúčame využiť napríklad službu Úschovna.cz, poprípade iné podobné služby/úložiská, cez ktoré nám môžete jednoducho poslať aj veľa fotografií, prípadne veľkoobjemové súbory.

Je to jednoduché.

V každej takejto službe vypíšete Váš e-mail, ďalej e-mail, na ktorý chcete zásielku poslať čiže varvara@fotosluzba-varvara.sk, do správy pre príjemcu napíšte o aké fotografie máte záujem (9×13, 10×15, 13×18… lesklé/matné a prípadné iné požiadavky), na záver nahráte samotné fotografie a počkáte, kým sa súbory prenesú. Po úspešnom prenesení Vám na Váš e-mail príde potvrdenie o odoslaní zásielky.

Ak je v zásielke uvedené všetko potrebné, Vaše fotografie Vám spracujeme a o vyhotovení objednávky Vás budeme informovať na e-mail, ktorý ste zadali pri odosielaní zásielky.

V prípade, že v zásielke nie je uvedené všetko potrebné, budeme Vás pred výrobou kontaktovať na e-mail, ktorý ste zadali pri odosielaní zásielky a fotografie spracujeme až po Vašom upresnení objednávky.